Sinterflex Cephe Sistemleri

SİNTERFLEX CEPHE SİSTEMLERİ

Sinterflex özgün ürün özellikleri sayesinde çok çeşitli uygulama alanları (iç mekan, dış cephe, duvar, zemin, özel sistem uygulamaları için farklı ve pratik çözümler sunan özel bir seramik malzemedir. Çevreye duyarlı bir teknoloji ile üretilen çevre dostu bir üründür. Esneklik, hafiflik ve işleme kolaylığı gibi önemli özellikleri vardır. Ateşe tamamen dayanıklı, alev almaz ve yanmaz niteliktedir.

Modern yaşam alanları yaratılmasına ve yeni fikirlerin uygulanmasına olanak sağlayarak mimari ve yapı teknolojileri için yepyeni bir bakış açısı sunmaktadır.

Sinterflex cephe kaplama , tüm inşaat ve tasarım konseptlerine getirdiği uygulama özgürlüğü sayesinde yapı sektöründe yepyeni uygulama imkanlarına ufuk açan son derece modern ve güvenli bir çözüm. Hafif, estetik, pürüzsüz bir yüzeye sahip, ısı yalıtımı beton ve demir bileşenlerine göre 65 kat daha iyi, yangına, asitli solventlere ve lekeye karşı dayanıklı. Sinterflex cephe kaplama geleceğin, yapı endüstrisi ve mimarisinde kullanılan yenilikçi malzemesi olacaktır.

Standart cam ve seramik kesicileri, bilgisayar kontrollü otomatik kesme ve delme makineleri ile istenen boyutlarda kesilebilir.

Sinterflex cephe kaplama delme işlemi cam ya da benzer maddeler için kullanılan alet ve matkaplar ile delinebileceği gibi diğer bilinen otomatik aletlerle de delinebilir.

Sinterflex cephe kaplama temizleme işlemi düzgün yüzeyi kir tutmayan bir yapıya sahiptir. Gerektiği takdirde su ve bilinen temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir.

Sinterflex malzemenin arka yüzeyinin altına ve üstüne taşıyıcı askı profilleri poliüretan yardımıyla yapıştırılır. Sinterflex plaka taşıyıcı profilin üzerine alüminyum klipsler yardımıyla sabitlenir.

Projeye göre ebatlanmış ve arka alt -üst kısmına özel kesitli taşıyıcı askı profilleri poliüretan yapıştırıcı ile lamine edilmiş olan sinterflex cephe kaplama Fit kompozit porse - len seramik levhalar, hazırlanan alüminyum alt konstrüksiyon üzerine özel alüminyum klipsleri yardımıyla asılır.